Op een van de mooiste plekjes aan de Waddenzee in Tzummarum, op korte afstand van de Friese steden Harlingen en Franeker, staat deze charmante zes/zev... Lees meer
Op een van de mooiste plekjes aan de Waddenzee in Tzummarum, op korte afstand van de Friese steden Harlingen en Franeker, staat deze charmante zes/zev... Lees meer
Op een van de mooiste plekjes aan de Waddenzee in Tzummarum, op korte afstand van de Friese steden Harlingen en Franeker, staat deze charmante zes/zevenpersoons vakantiebungalow. De leuke vakantiewoning is gelegen op een mooi vakantiepark.
Indeling:
De ruime, maar knusse woonkamer is eenvoudig en netjes ingericht met een televisie met kabelaansluiting. Via de terrasdeuren in de woonkamer komt u op het terras met sierbestrating. Hier staat een tuinmeubelset met zes stoelen. De open keuken ziet er keurig uit en is van alle gemakken voorzien, zoals een vaatwasser en magnetron. Op de begane grond is de mooie badkamer met wastafel, ligbad en een aparte douche. Naast de badkamer is een apart toilet. U kunt gebruik maken van de wasmachine in de berging. Op de eerste verdieping zijn drie slaapkamers. Een slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een slaapkamer met drie eenpersoonsbedden en een kinderbedje en nog een grotere slaapkamer met een royaal tweepersoonsbed.
Omgeving:
De vakantiebungalow heeft een unieke ligging in het noorden van Friesland, nabij het dorp Tzummarum, dichtbij de Waddenzee, dat behoort tot het grootste natuurgebied van Europa. Het ruim en mooi opgezette rustige vakantiepark staat voor kwaliteit en comfort. Daarnaast zijn er mogelijkheden om sportief te ontspannen. Tijdens een wandeling langs de Waddenzee, kunt u genieten van prachtige vergezichten en de zilte lucht. Is het laagtij? Voor een unieke ervaring, trekt u uw laarzen aan en wandelt u naar een van de eilanden of neemt u de boot. Ook met de fiets of lopend kunt u Friesland prima verkennen en genieten van de karakteristieke Friese landschappen. De hoofdstad Leeuwarden biedt leuke winkels en boeiende musea, zoals het Fries museum en het Natuurmuseum Friesland.
In het vakantiehuis mag niet gerookt worden en huisdieren zijn, in overleg, toegestaan. Een unieke vakantielocatie voor een veelzijdige vakantie!
Interesse: bekijk de prijzen en beschikbaarheid vanuit de kalender.
Overzicht van: alle vakantiehuizen in Tzummarum.
Overzicht van: alle vakantiehuizen bij de Waddenzee.
Het huis staat op park de Friese Wadden in het dorp Tzummarum. Voor kinderen is er in de omgeving genoeg te doen, in het naburige dorp Sexbierum vindt u Aeolus, een kinderspeelparadijs met allerlei leuke attracties zoals een autocircuit, een bungee trampoline en een klimwand. Ook zijn er genoeg mogelijkheden om te zwemmen: er is een buitenzwembad (Schatzenburg) en een recreatieplas in Menaldum, een binnenbad in Franeker (Bloemketerp) en een mooi subtropisch zwembad in Leeuwarden (de Blauwe Golf). In Harlingen kunt u naar het strand, gelegen bij strandpaviljoen ’t Zilt.
Ook op culinair gebied heeft Tzummarum genoeg te bieden: middenin het dorp ligt “Het Wapen van Barradeel” waar u heerlijk kunt genieten van zowel een eenvoudige bitterbal als kalfsucade gestoofd in Friese kruidkoek. Iets verder weg, in het dorp Sint Jacobiparochie bevindt zich het exclusieve restaurant De Zwarte Haan, gevestigd in een monumentale boerderij gelegen net onder de Waddendijk, alwaar de koks elke dag werken met verse, meest biologische produkten uit de regio (Het Bildt) en Fair Trade produkten uit de hele wereld.
Mocht u zin hebben in een stevige wandeling dan kunt u gaan Wadlopen. Het Wadloopcentrum Fryslan te Holwerd kan u uitgebreid informeren over de mogelijkheden. Houdt u van musea, dan is wellicht het Kazemattenmuseum te Kornwerderzand, het Kaatsmuseum in Franeker of het Fries museum in Leeuwarden interessant om te bezoeken. Ook de moeite waard is het Planetarium te Franeker, het oudste werkende planetarium ter wereld. Tenslotte is ook een bezoek aan de Waddeneilanden mogelijk, in Harlingen vertrekken meerdere keren per dag boten (veerdienst en sneldienst) naar Terschelling en Vlieland.
Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht bij de Coop te Minnertsga, een dorp op 5 kilometer afstand van Tzummarum. In Tzummarum vindt u bakker Struiksma, alwaar u naast brood, gebak en koek ook typisch Friese produkten kunt aanschaffen, zoals Fryske dumkes, suikerbrood, roggebrood, oranjekoek en suikerlatten. Bakker Struiksma kan desgewenst brood voor u reserveren en in het huisje bezorgen. En mocht u liefhebber zijn van een stevige borrel dan wordt u aangeraden eens een glaasje Beerenburg te proberen, verkrijgbaar in elk café in Friesland. Zoals ze zeggen, een echte Fries drinkt Beerenburg!